Direksiyon Dersi

Direksiyon Dersi

Direksiyon Dersi için neden bizi tercih etmelisiniz ?

Direksiyon Dersleri ile daha güvenli yarınlar

İstanbul da direksiyon eğitimi veren bir çok firma var. Başka firmalarda daha ucuz direksiyon dersi fiyatları bulabilirsiniz. Genelde ucuz eğitim veren firmalar ya öğrencilerini günlerce belki de haftalarca boş ve düz yollarda dolaştırıyor ve tabii ki fazla benzin yakmıyorlar yada bol bol mola verip sizlerin zamanından çalıyorlar. Siz ucuz buldum diye sevinirsiniz, ama sonuçta hiç bir şey öğrenemezsiniz.

Araştırın, sorgulayın. Zamanınız da boşa gitmesin, paranız da. Direksiyon Kursu Ücretleri tabii ki çok önemli fakat sevdiklerimin ve diğer insanların hayatı benim için daha da önemli diyorsanız arayın bizi. Özel Direksiyon Dersi için size bir telefon kadar yakınız.

Direksiyon Dersleri ile daha emniyetli yollar

Lütfen şunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın ; Sürücü koltuğuna oturduğunuz zaman artık sadece kendi hayatınızdan sorumlu olmazsınız. Aracınızda kimler varsa artık o insanlar da size emanettir. Çok az bir bedel karşılığında alacağınız direksiyon dersleri, sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalmasına vesile olabilir. İşinize şansa bırakmayın. İnsan kendi kaderini yine kendi şekillendirir.

Özel Direksiyon Dersi

Tek başınıza da araba kullanmayı öğrenebilirsiniz. Fakat risk alacaksınız. Kendinizi yada başkalarına zarar verme olasılığınız burası İstanbul olduğu için oldukça yüksek. Başka bir şehirde yaşamış olsaydınız inanın belki de hiç sorun yaşamayacaksınız. Bizim ile en önemli fark ; kaza yüzü görmeden size tecrübe kazandırıp, trafikte yerinizi almanızı sağlamak. Her zaman önceliğimiz sizlerin can güvenliğidir.

Direksiyon Eğitimi

Bayan öğrencilerimizin bazıları, özellikle bayan öğretmen istiyorlar. Erkek öğretmenlere karşı güven sorunu yaşanıyor. Firmamızda bayan öğretmen ne yazık ki bulunmamaktadır. Konusuna vakıf bayan hoca bulmakta oldukça zorlanıyoruz. Bulduğumuz bayan hocalardan da, tecrübe eksikliği konusunda kursumuz öğrencilerinden şikayetler geliyor. Bu nedenle şirket prensibi olarak bayan öğretmen çalıştırmama kararı aldık. Eğer erkek hocalarımıza güven sorunu olursa, Direksiyon Eğitimi alırken, eşiniz, akrabanız ile derslere katılmanızda hiç bir sakınca yoktur. Sadece dikkatinizi dağıtacak, 10 yaşın altındaki çocukları kursa getirmemeniz rica olunur. İnanın kundaktaki bebekleri ile derslere katılmak isteyen, hatta bebeği öğretmenimizin tutmasını isteyen, cahil mi desek, düşüncesiz mi desek kurs öğrencilerimiz ile karşılaştık.

Kurumumuzun bir başka özelliği; bu kurumda çalışanların ise gerçek meslekleri öğretmenliktir. Türkiye Cumhuriyetinin devletinin polis, subay, doktor ve öğretmenine güvenmeyeceksiniz de kime güveneceksiniz ?

Leave a Reply

error: Content is protected !!