Direksiyon Kursu

Direksiyon Kursu

Direksiyon Kursu na neden ihtiyacı olur insanların ?

Direksiyon Kursu ile güvenli yollar

Kendinize yeni bir araç aldınız. Etrafınıza baktınız herkes araba kullanıyor. Benim onlardan neyim eksik dediniz. Ve çıktınız trafiğe. Fakat başaramadınız. Hatta bir de kaza yaptınız. Doğal olarak bu kaza sonrası korkularınız daha da arttı. Bu nedenle direksiyon kursu arayışı içine girdiniz.

İstanbul trafiğinde kaza yapmanız zaten kaçınılmazdı. Başka bir şehir de olsaydınız, çok daha kolay araba kullanmayı öğrenebilirdiniz. İnanın başka şehirlerde araç kullananlar, İstanbul da araba kullanamıyor yada kullanmakta son derece zorlanıyor.

Direksiyon Dersi ile güvenli sürüş eğitimi

Peki İstanbul trafiğini bu kadar zor kılan ne ? Cevap son derece basit. Hayvanlaşmış, cahil, bencil insanlar. Kimsenin trafik kurallarını tanımaması ( özellikle minibüs, taksi ve otobüs şoförleri ). Bu şehirde tek bir kural geçerli ; Orman Kanunu. Yol verilmez alınır inancı vardır. Yanınızda seyreden yada ara sokaktan gelen bir araç, birden önünüze kırabilir. Bir düşünün niçin her bayram veya tatil dönüşlerinde yollarda yüzlerce kişi hayatını kaybeder? Yurt dışında trafikte 3 kişi ölse, günlerce televizyon haber kanallarında ve gazetelerde manşet olur.

Siz de, her an cahil, saygısız, bencil bir trafik teröristinin kurbanı olabilirsiniz ya da bir sevdiğiniz bir insanı olmadık bir yerde ve zamanda kaybedebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi bu trafik terörü ve teröristlerinden koruyabilmeniz için özel direksiyon dersi almak zorundasınız.

Direksiyon Dersi

 

One Response

  1. Bir WordPress yorumcusu 3 Temmuz 2017

Leave a Reply

error: Content is protected !!